APIE MUS

Vienijame patyrusių ir jaunų technikų, elektrikų-automatikų komandą. Pagal poreikį galime pasiūlyti suvirintojo ir kitas specialių įgūdžių reikalaujančias paslaugas. Manome, kad šiandien nebeužtenka rasti gedimą, pakeisti detalę ar perkelti įrengimą, todėl darbe rūpinamės tvarka, estetika bei aiškia komunikacija su klientu. Pritaikome įgytą patirtį bei nuolat ieškome naujovių kaip darbus atlikti efektyviau. Reaguojame į klientų poreikius, kartais mokomės kartu ir nebijome to pripažinti.  

IMG_0104

Remontas: Reaguojame į gedimus visoje Lietuvoje. Esame patyrę remontuodami plataus spektro stakles – popieriaus, medienos, baldų, metalo, maisto pramonėje ir kitur.

Profilaktika: Išorinės įmonės paslauga – tai galimybė laiku atlikti įrangos priežiūros darbus, nedidinant etatų kiekio. Kvalifikuoti specialistai tada, kada reikia ir tik tiek, kiek reikia.

stakliu servisas
IMG_0057

Montažas: Staklių bei gamybinių linijų išmontavimas, perkėlimas, sumontavimas reikalauja kompleksinių sprendimų ir specifinės įrangos. Galime pasirūpinti visu procesu nuo A iki Z, kad Jūsų dėmesys išliktų tik gamybai.

Automatika: Efektyvius automatikos sprendimus pramonei geriausiai užtikrina specialistai, kurių specializacija yra išskirtinai – gamybos įrengimai. Taip pat svarbu, kad įrengimus aptarnaujantis elektrikas-automatikas turėtų ne tik automatikos inžinieriaus, bet ir techniko žinių, suvoktų produkto apdirbimo procesus. Nuolat sprendžiame automatikos problemas pramonėje, todėl mums lengviau pritaikyti žinias ir sprendimus priimame greitai.

DSCF4722