Apie mus

Apie Mus

 

Nuolatos naujiname darbuotojų įgūdžius mokymuose bei kursuose. Be to, dirbdami įvairiose pramonės srityse gauname daug vertingos patirties ir galime universaliai ją pritaikyti pernešdami iš vienos srities į kitą. Esame užgrūdinti nuolatinių iššūkių įvairiose gamybinėse įmonėse, todėl užtikriname, kad mūsų teikiamos paslaugos atitiks aukščiausius reikalavimus žengiant kartu su Jūsų technologijomis.

Staklių perkėlimas

 

Staklių bei gamybinių linijų išmontavimas, perkėlimas, sumontavimas reikalauja kompleksinių sprendimų ir specifinės įrangos. Galime pasirūpinti visu procesu nuo A iki Z, kad Jūsų dėmesys išliktų tik gamybai.

 

Projektavimas ir Gamyba

 

Projektuojame, gaminame ir įdiegiame nestandartinius ar vienetinius įrengimus. Padedame sukurti ir įgyvendinti technologinio proceso koncepciją pagal kliento poreikius. Mūsų projektuoti įrenginiai gali būti integruoti į esamą technologinę įrenginių liniją arba kuriami kaip nauji ir nepriklausomi įrengimai.

 

Aptarnavimas

 

Išorinės įmonės paslauga – tai galimybė laiku atlikti įrangos priežiūros darbus, nedidinant etatų kiekio. Kvalifikuoti specialistai tada, kada reikia ir tik tiek, kiek reikia.

 

Veiklos Draudimas

OHSAS 18001:2007
Sertifikatas

EN ISO 14001:2015
Vadybos Sertifikatas

Sertifikuota Komanda

Mūsų komanda